39

Gdańska Piesza Pielgrzymka

A.D. 2021 (28 lipca - 12 sierpnia)

A.D. 2021 (28 lipca - 12 sierpnia)

W celu potwierdzenia udziału prosimy o dokonanie wpłaty o odpowiedniej wysokości. W tym roku przewidujemy trzy różne możliwości uczestniczenia w pielgrzymce. Opłata różni się w zależności od wybranego sposobu pielgrzymowania.

1. Pielgrzymowanie od Gdańska na Jasną Górę – koszt 200 zł (opłata zawiera podstawową opiekę przedmedyczną, transport dużego bagażu, zapewnienie infrastruktury pielgrzymkowej, ubezpieczenie, materiały duszpasterskie, identyfikator, smycz, koszulkę).

2. Pielgrzymka z noclegami – koszt uzależniony jest od ilości wybranych dni (opłata zawiera podstawową opiekę przedmedyczną, transport dużego bagażu, zapewnienie infrastruktury pielgrzymkowej, ubezpieczenie, identyfikator i smycz).

3. Pielgrzymka jednodniowa – koszt uzależniony jest od wybranego dnia (opłata zawiera podstawową opiekę przedmedyczną, transport dużego bagażu, zapewnienie infrastruktury pielgrzymkowej, ubezpieczenie, identyfikator i smycz, przejazd autobusem pielgrzymkowym z Gdańska do miejsca rozpoczęcia trasy pielgrzymkowej danego dnia i z miejsca zakończenia dnia pielgrzymkowego do Gdańska).

 

Opłata za udział w całości pielgrzymki

Opłata za konkretny dzień

Opłata za określoną liczbę dni

INTENCJA+

System rezerwacji intencji Mszy św.
Wsparcie Biura Parafialnego

parafiaplus.pl