40

Gdańska Piesza Pielgrzymka

A.D. 2022 (28 lipca - 12 sierpnia)

A.D. 2022 (28 lipca - 12 sierpnia)

W celu potwierdzenia udziału prosimy o dokonanie wpłaty o odpowiedniej wysokości. W tym roku przewidujemy trzy różne możliwości uczestniczenia w pielgrzymce. Opłata różni się w zależności od wybranego sposobu pielgrzymowania.

1. Pielgrzymowanie od Gdańska na Jasną Górę – koszt 300 zł (opłata zawiera podstawową opiekę przedmedyczną, transport dużego bagażu, zapewnienie infrastruktury pielgrzymkowej, ubezpieczenie, materiały duszpasterskie, identyfikator, smycz, koszulkę).

2. Pielgrzymka z noclegami – koszt udziału w każdym dniu to 20 zł. Wysokość opłaty za kilka dni wylicza się mnożąc ilość dni przez 20 zł (opłata zawiera podstawową opiekę przedmedyczną, transport dużego bagażu, zapewnienie infrastruktury pielgrzymkowej, ubezpieczenie, identyfikator i smycz).

3. Pielgrzymka jednodniowa – koszt uzależniony jest od wybranego dnia (opłata zawiera podstawową opiekę przedmedyczną, transport dużego bagażu, zapewnienie infrastruktury pielgrzymkowej, ubezpieczenie, identyfikator i smycz, przejazd autobusem pielgrzymkowym z Gdańska do miejsca rozpoczęcia trasy pielgrzymkowej danego dnia i z miejsca zakończenia dnia pielgrzymkowego do Gdańska).

4. Z okazji 40. Gdańskiej Pieszej Pielgrzymki pragniemy spędzić więcej czasu na Jasnej Górze. Z tego powodu jest możliwość przenocowania w Częstochowie i wzięcia udziału w dniu skupienia. Plan dnia skupienia: 10.00 Msza święta z uwielbieniem, 12.30 – 14.30 przerwa na obiad, 15.00 koronka z możliwością adoracji, 18.00 wyjazd do Gdańska.

 

Opłata za udział w całości pielgrzymki

Opłata za przejazd autobusem (tam i z powrotem)

Opłata za określoną liczbę dni

INTENCJA+

System rezerwacji intencji Mszy św.
Wsparcie Biura Parafialnego

parafiaplus.pl