39

Gdańska Piesza Pielgrzymka

A.D. 2021 (28 lipca - 12 sierpnia)

A.D. 2021 (28 lipca - 12 sierpnia)

 

Codziennie autobus rusza spod dawnego kina "Krewetka":

29.07 Gdańsk godz. 5:00 – Godziszewo

30.07 Gdańsk godz. 4:15 – Skórcz

31.07 Gdańsk 4:30 – Osie

01.08 Gdańsk godz. 4:00 – Gruczno

02.08 Gdańsk godz. 3:00 – Bydgoszcz parafia św. Mateusza

03.08 Gdańsk godz. 3:00 – Złotniki Kujawskie

04.08 Gdańsk godz. 1:15 – Kruszwica parafia św. Teresy

05.08 Gdańsk godz. 1:00 – Ślesin

06.08 Gdańsk godz. 1:40 – Koło parafia św. Bogumiła

07.08 Gdańsk godz. 00:30 – Turek

08.08 Gdańsk godz. 00:30 – Warta

09.08 Gdańsk godz. 23.30 – Burzenin (UWAGA – AUTOBUS WYJEŻDŻA 08.08.2021 30 min. PRZED PÓŁNOCĄ)

10.08 Gdańsk godz. 22:30 – Osjaków (UWAGA – AUTOBUS WYJEŻDŻA 09.08.2021 PRZED PÓŁNOCĄ)

11.08 Gdańsk godz. 23:30 – Popów (UWAGA – AUTOBUS WYJEŻDŻA 10.08.2021 30 min. PRZED PÓŁNOCĄ)

12.08 Gdańsk godz. 22:30 – Kamyk (UWAGA – AUTOBUS WYJEŻDŻA 11.08.2021 PRZED PÓŁNOCĄ)

 

INTENCJA+

System rezerwacji intencji Mszy św.
Wsparcie Biura Parafialnego

parafiaplus.pl